Internet powszechnie dostępny w każdej miejscowości, niezależnie od jej wielkości

– to nasza misja.

Od ponad 10 lat tworzymy z pasją Ornet – silną i ambitną firmą, która projektuje i buduje sieci i systemy teleinformatyczne. Obecnie dostarczamy internet do kilku tysięcy mieszkań i firm w ponad 150 miejscowościach, głównie w regonie Dolnego Śląska i Ziemi Lubuskiej.

Uważamy, że internet w domu lub w firmie jest równie ważny jak elektryczność, gaz czy woda. Takie podejście sprawia, że nie boimy się wyzwań. Jesteśmy pionierem i działamy nieustannie przekraczając wyznaczone przez innych granice. Projektujemy i budujemy własne sieci, układamy światłowody tak, by dotrzeć z internetem do miejscowości, gdzie jego jakość jest niska albo nie ma go wcale.

Myślimy globalnie, działamy regionalnie.

Najważniejszym jest dla nas nasz Klient i jego wymagania. Słuchamy i wyjaśniamy. Odbieramy telefony i odpowiadamy na maile. Nie ustawiamy Klientów w kolejce – to nasi pracownicy oczekują na rozmowy, nie na odwrót. Rozwijamy naszą firmę tak, aby sprostała oczekiwaniom każdej osoby.

Zatrudniamy ponad 20 specjalistów, projektantów, informatyków, instalatorów, tworząc pełny energii i nowatorskich pomysłów zespół. Współpracujemy ze szkołami i uczelniami, przyjmując na staże i praktyki zawodowe. Pomagamy młodym sportowcom, wspierając finansowo młodzieżowe drużyny piłki ręcznej, koszykówki i zespoły cheerleaderek.