Już wkrótce ŚWIATŁOWÓD w Twojej Gminie! Sprawdź czy w Twojej miejscowości będziesz mieć światłowód z serwisem LOKALNEJ FIRMY? Zadzwoń do BOK 801 014 422 lub 887 237 737

Lista GMIN, w których Ornet Sieci oferuje łącze światłowodowe: Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Góra, Grębocice, Jemielno, Kotla, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Miłkowice, Niechlów, Pęcław, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radoszyce, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wąsosz.

Ornet Sieci oferuje łącze światłowodowe, które wyróżnia szybkość
i stabilność sygnału, całkowita odporność na potencjalne zakłócenia radiowe i magnetyczne, niskie pingi oraz szybkie buforowanie.

Już dziś możesz zdecydować się na ofertę gwarantującą szybkość łącza szerokopasmowego na poziomie 300 lub 600 Mb/s a nawet 900 Mb/s.

Jesteś fanem gier? Uwielbiasz oglądać filmy online? A może pracujesz lub uczysz się zdalnie i zależy Ci na stałym i szybkim łączu szerokopasmowym w niskiej cenie? To propozycja, której nie możesz odrzucić. Technologia FTTH to gwarancja najwyższej jakości usług. Teraz możesz się nią cieszyć w sieci Ornet w licznych miejscowościach w gminach: Lubin, Polkowice, Grębocice, Rudna, Kotla, Głogów.

Podłączymy światłowód do Twojego domu, mieszkania lub firmy.
Nie czekaj – sprawdź dostępność naszych usług w Twojej miejscowości. Kontaktując się z biurem obsługi klienta możesz szybko i sprawnie zamówić daną usługę bez zbędnych formalności.

Ornet © 2020 | wykonanie THENEWLOOK